III NIEDZIELA WIELKANOCY – BIBLIJNA
Szalowa – 15 kwietnia 2018 r.

Dziś Msze św. o godz. 7.00, 9.30, 11.00 i 16.00.
• W kaplicy w Bieśniku o godz. 8.30. Zapraszamy!

Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Biblijną, która rozpoczyna Tydzień Biblijny. Rozważajmy w rodzinach Pismo święte.

We wtorek rozpoczęcie Nowenny do Ducha Świętego przed Sakramentem Bierzmowania o godz. 18.00. Zapraszamy młodzież III klas Gimnazjum z rodzicami, chrzestnymi i świadkami. Sakramentu Bierzmowania udzieli młodzieży naszej Parafii Ks. Biskup Stanisław Salaterski 26 kwietnia 2018 roku o godz. 18.00 w Łużnej.

W sobotę rozpoczęcie V Synodu Diecezji Tarnowskiej o godz. 10.00 w Tarnowie. Wyjazd Parafialnego Zespołu Synodalnego z naszej Parafii o godz. 8.00 spod plebanii busami. Jeżeli któraś z osób należących do Zespołu Synodalnego nie może jechać to proszę o zgłoszenie dzisiaj w zakrystii.

W przyszłą niedzielę Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Składka na Seminarium Duchowne w Tarnowie.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Bóg zapłać! W tym tygodniu na poniedziałek prosimy: Kowalski nr 235, Zwierzyński nr 236, Igielska nr 237, Ćwiklik nr 239, Kuk nr 240.

Pan Bóg powołał do wieczności śp. Marię Szura i śp. Jana Walawender. Polećmy ich duszę Miłosierdziu Bożemu: „Dobry Jezu a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie”.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Słowa Bożego!