IV NIEDZIELA WIELKANOCY – KAPŁAŃSKA
Szalowa – 12 maja 2019 r.

Dziś Msze św. o godz. 7.00, 9.30, 11.00 dla dzieci i 16.00 z Majówką.
• W kaplicy w Bieśniku o godz. 8.30. Zapraszamy!
Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Kapłańską, która rozpoczyna Tydzień Modlitw o Powołania do służby w Kościele.
Dziękujemy za ofiary, które dziś składacie na tacę na Seminarium Duchowne w Tarnowie. Bóg zapłać!

Jutro Nabożeństwo Fatimskie połączone z Majówką o godz. 20.00. Rodziców dzieci pierwszokomunijnych prosimy o niesienie figury.
Zapraszamy wszystkich Parafian i przybywających Gości.

Codziennie Nabożeństwa Majowe o godz. 18.00, a w Bieśniku o godz. 17.00.

Wtorek - święto św. Macieja Apostoła.

Środa - wyjazd dzieci pierwszokomunijnych z rodzicami na pielgrzymkę.

Czwartek - święto św. Andrzeja Boboli – patrona naszego Biskupa Ordynariusza Andrzeja Jeża. Pamiętajmy w modlitwach o Pasterzu naszej Diecezji.

W sobotę w Starym Sączu o godz. 11.00 rozpoczęcie peregrynacji Obrazu i Relikwii św. Jana Pawła II po parafiach w których działa Akcja Katolicka.

W następną niedzielę będziemy gościć w naszej parafii misjonarza z Białorusi, spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego o godz. 17.00.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Bóg zapłać! W tym tygodniu na poniedziałek prosimy: rodziny od nr 570 do nr 580.

Pan Bóg powołał do wieczności śp. Mariana Kozioł. Polećmy jego duszę Miłosierdziu Bożemu: „Dobry Jezu a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie”.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej Niedzieli Kapłańskiej!