IV NIEDZIELA WIELKANOCY – KAPŁAŃSKA
Szalowa – 24 kwietnia 2021 r.

Dziś Msze św. o godz. 7.00, 9.30, 11.00 i 15.00.
• W kaplicy w Bieśniku o godz. 8.30. Zapraszamy!
Przeżywamy Niedzielę Kapłańską, która rozpoczyna Tydzień Modlitw o Powołania do służby w Kościele.

Dziękujemy za ofiary, które dziś składacie na tacę na Seminarium Duchowne w Tarnowie. Bóg zapłać!

Codziennie Nowenna do Ducha Świętego dla młodzieży klas ósmych przed Sakramentem Bierzmowania, którego udzieli Arcybiskup Henryk Nowacki młodzieży z Bystrej, Bieśnika i Szalowej 29 kwietnia 2021 roku o godz. 16.00.

Spowiedź dla młodzieży bierzmowanej, świadków i rodziców w środę od godz. 17.00.

Czwartek - święto św. Katarzyny – patronki Europy.

Piątek - rozpoczęcie Nabożeństw Majowych o godz. 18.00, a w Bieśniku w sobotę o godz. 9.00.

Sobota - spowiedź dla dzieci pierwszokomunijnych, rodziców,  chrzestnych i rodzin od godz. 10.00.

W tym tygodniu na poniedziałek prosimy: rodziców młodzieży bierzmowanej i dzieci pierwszokomunijnych.

Wszystkim Parafianom i Gościom
życzymy błogosławionej Niedzieli Kapłańskiej!