XIX NIEDZIELA ZWYKŁA
Szalowa – 11 sierpnia 2019 r.

Dziś Msze św. o godz. 7.00, 9.30, 11.00 i 16.00.
• O godz. 8.30 w kaplicy w Bieśniku. Zapraszamy!
Dziękujemy za ofiary, które dziś składacie  na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie. Bóg zapłać!

We wtorek Nabożeństwo do Matki Bożej Fatimskiej z procesją wokół kościoła i z różańcem o godz. 20.00 poprowadzi ks. Krzysztof Baran, wikariusz z Łężkowic. Składka na tym nabożeństwie będzie przeznaczona na misje. Do niesienia figury Matki Bożej Fatimskiej prosimy pielgrzymów udających się na Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę.

Środa - św. Maksymiliana Marii Kolbego.

Czwartek - Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. naszym kościele o godz. 7.00, 9.30, 11.00 i 16.00. Błogosławieństwo ziół i kwiatów na sumie o godz. 11.00.

Sobota - św. Jacka.

W sobotę wyrusza XXXVII Piesza Pielgrzymka Tarnowska na Jasną Górę. Wyjazd pielgrzymów z naszej Parafii autokarem do Tarnowa o godz. 5.00. Wspierajmy ich modlitwami łącząc się z nimi duchowo za pośrednictwem radia RDN Małopolska i telewizji internetowej, której link znajduje się na naszej stronie parafialnej: http://pielgrzymkatarnowska.pl/
Chętnych, którzy chcą jechać do Częstochowy 25 sierpnia na wejście Pielgrzymki zapisujemy w zakrystii. Już teraz prosimy Panie o przygotowanie kanapek.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Bóg zapłać! W tym tygodniu na poniedziałek prosimy: rodziny od nr 56 do nr 60.

Sierpień jest miesiącem trzeźwości. Módlmy się o trzeźwość w naszej Ojczyźnie.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli!