XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA
ODPUST KU CZCI ŚW. JANA KANTEGO
Szalowa – 20 października 2019 r.

Dzisiaj w naszej Parafii uroczystość ku czci Św. Jana Kantego.
Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 9.00, uroczysta Suma o 11.00 i po południu o 16.00.
Dziękuję Ks. dr Robertowi Dytko z Wydziału Katechetycznego w Tarnowie, za wygłoszone kazania i odprawioną uroczystą Sumę.
Podziękowania składam wszystkim kapłanom za udział w odpuście na ręce Ks. Dziekana Prałata dra Stanisława Kubonia. Bóg zapłać!
Dziękuję za przygotowanie i udział w procesji obrazów, feretronów i chorągwi, dzieciom sypiącym kwiaty i dzwoniącym, DSM, LSO, Strażakom, Orkiestrze, wszystkim Parafianom i przybyłym Gościom. Bóg zapłać!

Bardzo dziękujemy za liczny udział w Misjach świętych i odnowienie Krzyża misyjnego. Bóg zapłać!

Dziękujemy za ofiary, które dziś składacie na misje z racji Światowego Dnia Misyjnego. Bóg zapłać!

Codziennie Nabożeństwa Różańcowe o godz. 17.30, a w Bieśniku o godz. 16.00. Zapraszamy do licznego udziału i odmawiania Różańca w rodzinach.

Wtorek - św. Jana Pawła II.

W środę spotkanie członków Caritasu na Starej Plebani o godz. 18.30. Bardzo proszę o zgłoszenie się chętnych z każdego rejonu Parafii do pomocy potrzebującym.

W następną niedzielę składka na cele parafialne.

W tym tygodniu na poniedziałek prosimy: rodziny od nr 106 do nr 110.

Młodzież z naszej Parafii przygotowuje NOC ŚWIĘTYCH na dzień 31 października 2019 roku o godz. 19.00. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich parafian i gości!

Pan Bóg powołał do wieczności śp. Józefa Przybyło z Bieśnika. Polećmy jego duszę Miłosierdziu Bożemu: „Dobry Jezu a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie”…

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy odpustu zupełnego!