- parafiaszalowa

Parafia Rzymskokatolicka w Szalowej
Kościół pod wezwaniem
Św. Michała Archanioła
Przejdź do treści

Menu główne:

KONTAKT
 
Polityka prywatności
 
1.      Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św. Michała Archanioła, zwany dalej Administratorem, przetwarza dane osobowe w celu udzielenia odpowiedzi na pytania zadawane za pośrednictwem formularzy dostępnych na stronie internetowej http://www.parafiaszalowa.pl
 
2.       Administratorzy przetwarzają następujące dane osobowe wyłącznie w celu udzielania odpowiedzi na pytania zadawane za pośrednictwem formularza kontaktowego:
 
a)      imię lub nazwisko,
 
b)      adres e-mail,
 
c)       numer telefonu
 
d)      inne dane przekazane przez użytkownika za pośrednictwem formularza kontaktowego
 
3.       Przekazanie danych wskazanych w ust. 2 powyżej jest dobrowolne, ale niezbędne dla udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie (odmowa przekazania danych uniemożliwi wysłanie użytkownikowi odpowiedzi). Przekazanie pozostałych informacji jest dobrowolne.
 
4.       Przekazanie danych wskazanych w ust. 2 odbywa się na podstawie zgody użytkownika (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych RODO). Użytkownik może wycofać tę zgodę w dowolnym momencie.
 
5.       Dane będą przechowywane przez okres niezbędny dla udzielenia użytkownikowi odpowiedzi.
 
6.       Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo żądania dostępu do jej danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. W celu realizacji wskazanych praw należy skontaktować się z: proboszcz@parafiaszalowa.pl
 
7.       Osobie, której dane dotyczą, przysługuje także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w sytuacji stwierdzenia, że Parafia Rzymsko-Katolicka p.w.Św.Michała Archanioła w Szalowej narusza przepisy dotyczące ochrony danych osobowych.
 
8.       Administratorzy zabezpieczają przetwarzane przez siebie dane osobowe zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami, dotyczącymi ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji.

9.      Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych.
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św.Michała Archanioła

38-331 Szalowa, Szalowa 14

tel. +48 18 352 24 14
stat4u
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego