INFORMACJA !!!

W związku Dekretem Biskupa Tarnowskiego ogłaszamy, że Msze Św. (Niedzielne, Świąteczne i w dni powszednie) w naszej parafii odbywać się będą bez udziału wiernych świeckich i przy zamkniętych drzwiach.
Msze Św. wciąż będą odprawiane zgodnie z tradycyjnym porządkiem ich celebracji.

W najbliższy piątek zgodnie z tym co było ogłoszone, będzie adoracja najświętszego sakramentu i możliwość spowiedzi, ale spowiedź będzie miała charakter indywidualny, tzn. w kościele przebywać będzie 1 osoba korzystająca z sakramentu pokuty, następna osoba będzie mogła wejść do świątyni dopiero gdy poprzednia osoba ją opuści.
Jeśli na zewnątrz kościoła utworzy się kolejka należy zachować wszelkie normy ostrożności i odstęp 2 m od siebie.

Od najbliższej Niedzieli w naszej parafii będą internetowe transmisje mszy św. tak, aby każdy parafianin mógł duchowo łączyć się z całą wspólnotą parafialną.

Więcej informacji będzie podawanych w Najbliższą Niedzielę