I NIEDZIELA ADWENTU
Szalowa – 2 grudnia 2018 r.

Dziś Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 9.30, 11.00 i 16.00.
• W kaplicy w Bieśniku o godz. 8.30. Zmiana Tajemnic różańcowych.

Roraty w naszej Parafii będą rano o godz. 7.00 a pół godziny wcześniej Godzinki o NMP. Zapraszamy wszystkich Parafian a zwłaszcza dzieci. Dla tych, którzy nie mogą przyjść rano, po południu Msza św. adwentowa o godz. 17.00.

Poniedziałek - św. Franciszka Ksawerego.

Wtorek - św. Barbary. Nabożeństwo do św. O. Pio o godz. 17.00.

Środę - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.00.

Czwartek - Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.30. Nabożeństwo do św. Jana Kantego o godz. 17.00. Zapraszamy obowiązkowo uczniów z klasy III Gimnazjum i VII – VIII Szkoły Podstawowej przygotowujących się do Bierzmowania z rodzicami i chrzestnymi.
W czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 na Starej Plebani spotkanie LSO, DSM i KSM ze św. Mikołajem.

I Piątek - św. Ambrożego. Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 7.00 i 17.00. Spowiedź św. rano od godz. 6.30 i po południu od godz. 16.00.
• W kaplicy w Bieśniku o godz. 16.00. Wyjazd do chorych od godz. 13.30.

W sobotę Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. w naszym kościele przed południem o godz. 7.00, 9.30, 11.00 i po południu o godz. 17.00.

W II Niedzielę Adwentu zbiórka do puszek na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie. Msza dla dzieci o godz. 11.00, zapraszamy rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. na Starą Plebanię na godz. 15.00.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Bóg zapłać! W tym tygodniu na poniedziałek prosimy: rodziny od nr 449 do nr 453.

W sobotę i niedzielę będą roznoszone po domach opłatki. Bardzo proszę przedstawicieli z każdego rejonu o rozniesienie opłatków w swoich rejonach. Ofiary złożone przy tej okazji będą przeznaczone na ogrzewanie kościoła.

W sklepie Lewiatan znajduje się puszka „Grosz dla Hani”. Rodzice proszą o wsparcie a jest to nasza chora parafianka Hania Matiaszewska wymagająca leczenia.

Studenci z naszej Parafii będą sprzedawać kartki świąteczne.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy owocnego Adwentu!