I NIEDZIELA ADWENTU
Szalowa – 3 grudnia 2017 r.

1. Dziś Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 9.30, 11.00 dla dzieci i 16.00.

2. Dzisiaj spotkanie Rady Duszpasterskiej o godz. 17.00 na Starej Plebani.

3. Roraty w naszej Parafii będą rano o godz. 7.00 a pół godziny wcześniej Godzinki o NMP. Zapraszamy wszystkich Parafian a zwłaszcza dzieci. Dla tych, którzy nie mogą przyjść rano, po południu Msza św. adwentowa o godz. 17.00.

4. We wtorek Nabożeństwo do św. O. Pio o godz. 17.00.

5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.00. Po Mszy św. o godz. 18.00 na Starej Plebani spotkanie LSO, DSM i KSM ze św. Mikołajem.

6. W I czwartek św. Ambrożego. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.30. Nabożeństwo do św. Jana Kantego o godz. 17.00. Zapraszamy obowiązkowo uczniów z klas II – III Gimnazjum i VI – VII Szkoły Podstawowej przygotowujących się do Bierzmowania z rodzicami i chrzestnymi.

7. W piątek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. w naszym kościele przed południem o godz. 7.00, 9.30, 11.00 i po południu o godz. 17.00.

8. W II Niedzielę Adwentu zbiórka do puszek na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.

9. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Bóg zapłać! W tym tygodniu na poniedziałek prosimy: Sorota-Tubek nr 97, Wróbel nr 98, Cieśla nr 99, Kuk nr 100, Stukus nr 101.

10. W sobotę, będą roznoszone po domach opłatki. Bardzo proszę przedstawicieli z każdego rejonu o rozniesienie opłatków w swoich rejonach. Ofiary złożone przy tej okazji będą przeznaczone na ogrzewanie kościoła. Zapraszam te osoby po opłatki na plebanię w sobotę o godz. 9.00.

11. Z tyłu kościoła, za ławkami są świeczki Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.   Ofiara 5 zł. przeznaczona jest na Caritas.

12. Pan Bóg powołał z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności w ostatnim tygodniu śp. Antoninę Grzesiak i śp. Jana Koperniaka. Polećmy ich dusze Miłosierdziu Bożemu: „Dobry Jezu a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie”.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy owocnego Adwentu!