I NIEDZIELA ADWENTU
Szalowa – 1 grudnia 2019 r.

Dziś Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 9.30, 11.00 i 16.00.
• W kaplicy w Bieśniku o godz. 8.30. Zmiana Tajemnic różańcowych.

Jutro Patrona Szkoły Podstawowej w Szalowej. Zapraszamy do uczczenia śp. Ks. Stanisława Pękali na godz. 8.00. Będą Godzinki a po nich Roraty.

Roraty w naszej Parafii będą rano o godz. 7.00 a pół godziny wcześniej Godzinki o NMP.
Zapraszamy wszystkich Parafian a zwłaszcza dzieci. Dla tych, którzy nie mogą przyjść rano, po południu Msza św. adwentowa o godz. 17.00.

We wtorek św. Franciszka Ksawerego. Nabożeństwo do św. O. Pio o godz. 17.00. Katecheza parafialna po Mszy św. wieczornej na Starej Plebanii.

Środa - św. Barbary. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.00. Po Mszy św. wieczornej na Starej Plebani spotkanie LSO, DSM i KSM ze św. Mikołajem.

W I czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź od godz. 16.00. Nabożeństwo do św. Jana Kantego o godz. 17.00. Zapraszamy obowiązkowo uczniów z klas VII – VIII Szkoły Podstawowej z Szalowej i Bieśnika, przygotowujących się do Bierzmowania z rodzicami i chrzestnymi. Spotkanie Akcji Katolickiej.

I piątek - Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 7.00 i 17.00.
Spowiedź św. rano od godz. 6.30 i po południu od godz. 16.00.
• W kaplicy w Bieśniku o godz. 16.00. Wyjazd do chorych od godz. 13.30.

Sobota - św. Ambrożego. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP. o godz. 7.00.

W niedzielę Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Zbiórka do puszek na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Bóg zapłać! W tym tygodniu na poniedziałek prosimy: rodziny od nr 136 do nr 140.

W sobotę i niedzielę będą roznoszone po domach opłatki.
Bardzo proszę przedstawicieli z każdego rejonu o rozniesienie opłatków w swoich rejonach.
Ofiary złożone przy tej okazji będą przeznaczone na ogrzewanie kościoła. Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy owocnego Adwentu!