IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
Szalowa – 11 marca 2018 r.

Dziś Msze św. o godz. 7.00, 9.30, 11.00 i 15.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i po nich Msza święta.
W kaplicy w Bieśniku o godz. 8.30.

Dzisiaj w naszej Parafii rozpoczynają się Rekolekcje Wielkopostne przygotowujące do Wielkanocy.
Witamy w naszej wspólnocie parafialnej Rekolekcjonistę Ks. Piotra Kalinowskiego, misjonarz z Konga. Program Rekolekcji znajduje się w gablocie i na stronie internetowej naszej Parafii

Codziennie Nowenna przed uroczystością św. Józefa.

We wtorek Nabożeństwo Fatimskie o godz. 17.00.

W środę na zakończenie Rekolekcji składka dla ks. Rekolekcjonisty. Bóg zapłać!

W piątek Droga Krzyżowa i Msza św. o godz. 8.00 i 17.00 dla wszystkich.
Młodzieżowa Droga Krzyżowa o godz. 20.00. W kaplicy w Bieśniku o godz. 16.00. Zapraszamy wszystkich do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali przez cały Wielki Post!

W przyszłą niedzielę składka na cele parafialne a na Gorzkich Żalach na kwiaty do Grobu Pańskiego.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Bóg zapłać! W tym tygodniu na sobotę prosimy: Filas nr 194, Szura nr 197, Gunia nr 198, Wresiło nr 199, Witek nr 200.

Z tyłu kościoła są baranki i paschaliki. Ofiara 5 zł. przeznaczona jest na Caritas.

Pan Bóg powołał do wieczności śp. Siostrę Domicelę Węgrzyn. Polećmy jej dusze Miłosierdziu Bożemu: „Dobry Jezu a nasz Panie daj jej wieczne spoczywanie”.

Wszystkim Parafianom życzymy owocnego przeżywania Rekolekcji!