IX NIEDZIELA ZWYKŁA
Szalowa – 3 czerwca 2018 r.

Dziś Msze św. o godz. 7.00, 9.30, 11.00 i 16.00. Procesja po sumie o godz. 11.00.

Przez całą Oktawę Bożego Ciała zapraszamy na Msze św. z procesją o godz. 18.00.
• W kaplicy w Bieśniku o godz. 17.00. Zachęcamy do udziału w procesjach.

We czwartek zakończenie Oktawy Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa -  błogosławieństwo dzieci i poświęcenie wianków.
W czwartek egzamin przed Bierzmowaniem dla klasy II Gimnazjum o godz. 8.00, klasy VII „a” i VII „b” o godz. 9.00 w Szalowej i o godz. 10.00 dla klasy VII w Bieśniku. Zapraszamy rodziców.

W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po Mszy św. o godz. 18.00 będzie procesja i Nabożeństwo czerwcowe.

Przez cały czerwiec Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 18.00.

Bardzo dziękujemy za przygotowanie pięknych ołtarzy na Boże Ciało. Bóg zapłać!
Dziękuję wszystkim Parafianom za udział w Procesji Bożego Ciała: Orkiestrze, Strażakom, Organiście, Kościelnemu, Paniom i Panom niosącym w procesji obrazy, feretrony, chorągwie, baldachim, dzieciom pierwszokomunijnym, sypiącym kwiaty i dzwoniącym, DSM i LSO. Bóg zapłać!

Serdecznie dziękuję za modlitwę i życzenia z okazji Jubileuszu 25 lat kapłaństwa. Wszystkim Parafianom składam Bóg zapłać! Z tej okazji ofiaruję do naszego kościoła kielich i puszkę do sprawowania Eucharystii.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Bóg zapłać! W tym tygodniu na poniedziałek prosimy: od nr 293 do nr 297.

Pan Bóg powołał z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności śp. Stanisława Spyrkę i śp. Władysława Tomaszkiewicza, którego pogrzeb będzie jutro o godz. 15.00. Polećmy ich dusze Miłosierdziu Bożemu: „Dobry Jezu a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie”…

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli!