PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY
Szalowa – 1 kwietnia 2024 r.

Dziś Msze Święte w naszym kościele o godz. 7.00, 9.30, 11.00.
W kaplicy w Bieśniku o godz. 8.30. Zapraszamy!
Dziękujemy za ofiary, które dziś składacie na KUL i UPJPII. Bóg zapłać!

Codziennie Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Niedzielą Miłosierdzia.

Bardzo dziękuję Pani Krawcowej za mistrzowskie uszycie zasłony do „Grobu Pańskiego”, a Panom i Młodzieńcom za jego zbudowanie. Bóg zapłać!

Wyrazy uznania i podziękowania składam Pani Lucynie z mężem za piękne przystrojenie „Ciemnicy” i „Grobu Pańskiego” kwiatami. Bóg zapłać!

Szczególne podziękowania składam Panu Kościelnemu wraz z małżonką za przygotowanie kościoła na uroczystości Wielkanocne. Bóg zapłać!

Dziękuję Nadzwyczajnym Szafarzom za pomoc w rozdzielaniu Komunii Świętej.

Dziękuję Panu Organiście, Panom Strażakom, Orkiestrze, DSM, LSO za czuwanie przy „Grobie Pańskim” i przygotowanie Liturgii. Dziękuję wszystkim, którzy tak licznie gromadzili się na adoracjach Pana Jezusa w „Ciemnicy” i przy „Grobie Pańskim”. Bóg zapłać!

Bardzo dziękuję za tak liczny udział w Nabożeństwach Wielkiego Tygodnia i Procesji Rezurekcyjnej, za niesienie baldachimu, feretronów i chorągwi, za piękny śpiew Pasji i psalmów. Jeżeli kogoś pominąłem to dziękuję mu podwójnie. Wszystkim za wszystko składam serdeczne Bóg zapłać!

I Czwartek - Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź od godz. 17.00.
Nabożeństwo do św. Jana Kantego o godz. 18.00.
Zapraszamy obowiązkowo uczniów z klas VII – VIII Szkoły Podstawowej z Szalowej i Bieśnika, przygotowujących się do Bierzmowania z rodzicami i chrzestnymi.

I Piątek - Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 7.00 i 18.00.
Spowiedź św. rano od godz. 6.30 i po południu od godz. 17.00.
W kaplicy w Bieśniku o godz. 17.00. Wyjazd do chorych od godz. 8.00.

I Sobota - nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 7.00.

W piątek z racji oktawy Wielkanocy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

W sobotę Diecezjalne Święto Caritas.

W tym tygodniu na wtorek prosimy: rodziny od nr 636 do nr 640.

W sobotę na godz. 8.00 prosimy Panów i Młodzież do rozbierania „Grobu Pańskiego”.

Wyjazd do Łagiewnik w sobotę 6 kwietnia o godz. 18.00 z parkingu przy kościele.
Są jeszcze wolne miejsca, można się zapisać u członków Akcji Katolickiej.

Alleluja! Jezus żyje! Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionych Świąt Wielkanocnych!