UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHŚWIATA
Szalowa – 22 listopada 2020 r.

Dziś Święto Akcji Katolickiej, Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży i Liturgicznej Służby Ołtarza.
Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 9.30, 11.00 i 15.00.
Dziękujemy za ofiary, które dziś składacie na cele parafialne. Bóg zapłać!

Przez cały listopad o godz. 16.30 Różaniec z wypominkami za zmarłych i Msza św.

Środa - po Nowennie spotkanie Caritasu.

Sobota -  11 rocznica święceń biskupich Pasterza naszej diecezji bpa Andrzeja Jeża.

W następną niedzielę rozpoczynamy Adwent – Nowy Rok Liturgiczny.

Roraty w naszej Parafii będą rano o godz. 7.00 a pół godziny wcześniej Godzinki o NMP.
Zapraszamy wszystkich Parafian a zwłaszcza dzieci.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła porządkowanie ternu i cięcie drewna przy plebanii.
Bóg zapłać! W tym tygodniu na poniedziałek prosimy: rodziny od nr 386 do nr 390.

Na Seminarium Duchowne w Tarnowie zostało złożone 200 kg zboża i 250 kg ziemniaków, marchwi, kapusty itp.
Z pola plebańskiego przekazałem 500 kg zboża. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

W ostatnim tygodniu pożar zniszczył dom mieszkalny państwa Bernadetty i Wiesława Śliwów z Górzyny.
W następną niedzielę będzie składka dla poszkodowanych.
Pomiędzy Mszami członkowie Caritasu będą prowadzić zbiórkę, ze względu na ograniczoną ilość ludzi w kościele.
Jeżeli ktoś chciałby indywidualnie przekazać potrzebne rzeczy to rodzina przekazuje nr telefonu 790 799 956 pod którym poinformują co jest im potrzebne.
Bóg zapłać za wszelką pomoc!

Wszystkim Parafianom życzymy
błogosławionej niedzieli!