UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

Szalowa – 4 czerwca 2023 r.

Dziś w naszej Parafii uroczystość odpustowa ku czci Najświętszej Trójcy. Msze Święte o godz. 7.00, 9.00, suma o godz. 11.00 i 15.00.

v W kaplicy w Bieśniku o godz. 14.00. Zmiany tajemnic różańcowych w następną niedzielę.

Dziękuję O. Maciejowi Słabemu, misjonarzowi z Argentyny za wygłoszone kazania i odprawienie sumy odpustowej. Bóg zapłać!
Dziękuję wszystkim kapłanom za udział w odpuście na ręce Ks. Dziekana Stanisława Bilskiego.

Dziękuję wszystkim Parafianom i Gościom, a zwłaszcza Strażakom, Organiście, Kościelnemu, niosącym w procesji obrazy, feretrony i chorągwie, dzieciom sypiącym kwiaty i dzwoniącym, DSM, LSO. Wszystkim: Bóg zapłać!

Jutro św. Bonifacego. Nabożeństwo czerwcowe i nowenna do Ducha Świętego o godz. 18.00.
Spowiedź dla kandydatów do Bierzmowania, świadków i ich rodzin od godz. 17.00.

Wtorek - młodzież z naszej parafii przyjmie Sakrament Bierzmowania z rąk Ks. Bpa Artura Ważnego w Łużnej o godz. 18.00.

Czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa Pana. Msze Święte o godz. 7.00, 10.00 z procesją do czterech ołtarzy i o godz. 15.00.
v W kaplicy w Bieśniku o godz. 14.00.
Zapraszamy wszystkich Parafian do udziału w procesji. Proszę Strażaków o zabezpieczenie trasy procesji, Orkiestrę, starszych i młodzież do niesienia feretronów i sztandarów, dzieci do sypania kwiatów, dzwonienia, DSM i LSO.

Ołtarze na Boże Ciało ubierają:

Ø I – Bieśnik – za Górą część I,

Ø II – Rodzice dzieci II klasy Szkoły Podstawowej,

Ø III – Rodzice i młodzież II klas Gimnazjum i VII Szkoły Podstawowej,

Ø IV – Stowarzyszenie Kobiet, Członkowie Teatru, Strażacy i Orkiestra.

Ofiary z Bożego Ciała przeznaczone są na hospicja.

Przez całą Oktawę Bożego Ciała zapraszamy na Msze Święte z procesją na godz.18.00, w Bieśniku na godz. 17.00.

W tym tygodniu na poniedziałek prosimy: rodziny od nr 406 do 410.

Pan Bóg powołał do wieczności śp. Stanisławę Zielińską. Polećmy jej duszę Miłosierdziu Bożemu: „Dobry Jezu a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie”…

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy odpustu zupełnego!