UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO
Szalowa – 9 czerwca 2019 r.

Dziś Msze św. o godz. 7.00, 9.30, 11.00 i 16.00.
Spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego o godz. 17.00.

Jutro drugi dzień Zielonych Świąt – Święto NMP Matki Kościoła. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 9.30 i 18.00. W kaplicy w Bieśniku o godz. 14.00.

Codziennie Nabożeństwa czerwcowe o godz. 18.00.

W czwartek Święto Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Nabożeństwo fatimskie o godz. 20.00. Do niesienia figury zapraszamy bierzmowanych z klasy III Gimnazjum i klas VIII Szkoły Podstawowej.

Spowiedź św. przed odpustem w piątek od godz. 16.00 – 18.00. Zapraszamy!

W piątek Dekanalne Spotkanie Młodzieży w Łużnej.

W przyszłą niedzielę odpust w naszej Parafii ku czci Trójcy Przenajświętszej. Msze św. będą o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 16.00. W Bieśniku o godz. 15.00. Uroczystą sumę o godz. 11.00 odprawi Ks. Prałat Jubilat Stanisław Tobiasz.
Bardzo proszę o przygotowanie i udział w procesji obrazów, feretronów i chorągwi, dzieci do sypania kwiatów i dzwonienia, dzieci pierwszokomunijne w strojach, DSM, LSO. Proszę Orkiestrę i Strażaków.

W następną niedzielę wystąpią w naszym kościele Kameraliści Orkiestry Auksa dla dzieci. Zapraszamy wszystkich Parafian i Gości na godz. 17.00.

Ołtarze na Boże Ciało ubierają:
I – Bieśnik za Górą II połowa,
II – Rodzice dzieci II klasy Szkoły Podstawowej,
III – Rodzice i młodzież klas VII Szkoły Podstawowej,
IV – Stowarzyszenie Kobiet, Członkowie Teatru, Strażacy i Orkiestra.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Bóg zapłać! W tym tygodniu na wtorek prosimy: rodziny od nr 621 do końca numeracji.

Wyjazd na koncert Jednego Serca i Jednego Ducha do Rzeszowa 20 czerwca. Zapisy w zakrystii.

Rozdawane są odblaski bezpiecznego poruszania się dla dorosłych przed kościołem.

Pan Bóg powołał do wieczności śp. Irenę Drożdż. Polećmy jej duszę Miłosierdziu Bożemu: „Dobry Jezu a nasz Panie daj jej wieczne spoczywanie”.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitości Darów Ducha Świętego!