V NIEDZIELA ZWYKŁA
Szalowa – 10 lutego 2019 r.

Dziś Msze św. o godz. 7.00, 9.30, 11.00 i 16.00.
• W kaplicy w Bieśniku o godz. 8.30. Zapraszamy!

Dziękujemy za ofiary, które dziś składacie na ubezpieczenie kościołów. Bóg zapłać!

Jutro Światowy Dzień Chorego. Pamiętajmy w modlitwach o chorych.

Środa - Nabożeństwo Fatimskie o godz. 17.00. Zapraszamy wszystkich Parafian.

Czwartek - święto Św. Cyryla i Metodego – patronów Europy.

W piątek młodzież z naszej parafii zaprasza wszystkich zakochanych na Mszę św. wieczorną.

W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Rekolekcje przed Wizytacją naszej parafii. Zapraszamy wszystkich parafian do duchowego przygotowania.
Wizytacja odbędzie się 23 – 24 lutego przez Księdza Biskupa Leszka Leszkiewicza, który udzieli młodzieży z naszej parafii Sakramentu Bierzmowania.
Bardzo proszę zaprosić wszystkich rodaków księży i siostry zakonne na spotkanie z Księdzem Biskupem.

W następną niedzielę składka na Seminarium Duchowne w Tarnowie.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Bóg zapłać! W tym tygodniu na poniedziałek prosimy: rodziny od nr 499 do nr 503.

Pan Bóg powołał do wieczności śp. Bogumiłę Podolską. Polećmy jej duszę Miłosierdziu Bożemu: „Dobry Jezu a nasz Panie daj jej wieczne spoczywanie”.

Wszystkim Parafianom życzymy błogosławionej niedzieli!