VI NIEDZIELA WIELKANOCY
Szalowa – 17 maja 2020 r.

Dziś Msze św. o godz. 7.00, 9.30, 11.00 i Majówka o godz. 15.00 a po niej Msza św.
• W kaplicy w Bieśniku o godz. 8.30. Zapraszamy!
Dzisiaj zachęcamy wszystkich Parafian do uczestnictwa we Mszach świętych za pośrednictwem radia, telewizji i Internetu. W naszym kościele parafialnym i kaplicy w Bieśniku może uczestniczyć około 50 osób. O godz. 11.00 jest transmitowana Msza święta z naszego kościoła przez stronę internetową naszej Parafii i na Facebooku. Przypominamy o obowiązkowym noszeniu maseczek i zachowaniu 2 metrów odległości między osobami!

Jutro spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej po wieczornej Mszy świętej.

W poniedziałek, wtorek i środę – kwartalne dni modlitw o urodzaje, dawne Dni Krzyżowe. Nie będzie procesji do krzyży, ale będziemy się modlić w kościele o szczęśliwe urodzaje.

Codziennie Nabożeństwa Majowe o godz. 7.00 i 18.00, a w Bieśniku o godz. 17.00. Zachęcamy do śpiewania Majówek w domach całymi rodzinami.

W piątek rozpoczęcie Nowenny do Ducha Świętego.

W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne przeznaczone na funkcjonowanie Parafii. Bóg zapłać!

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Bóg zapłać! W tym tygodniu na poniedziałek prosimy: rodziny od nr 261 do nr 265.

Pan Bóg powołał do wieczności śp. Rozalię Szura. Polećmy jej duszę Miłosierdziu Bożemu: „Dobry Jezu a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie”.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej Niedzieli!