XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA
Szalowa – 6 października 2019 r.

Dziś Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 9.30, 10.30 dla dzieci i 16.00.
• W kaplicy w Bieśniku o godz. 8.30. Zmiana Tajemnic różańcowych.
Dzisiaj o godz. 16.00 procesja różańcowa wokół kościoła. Zachęcamy do udziału. Spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego o godz. 17.00.

Codziennie Nabożeństwa Różańcowe o godz. 17.30, a w Bieśniku o godz. 16.00. Zapraszamy do licznego udziału i odmawiania Różańca w rodzinach.

Poniedziałek - NMP Różańcowej.

Środa - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.

W sobotę rozpoczynamy Misje święte w naszej Parafii o godz. 18.00. Członkowie Rady Duszpasterskiej rozniosą po domach programy nabożeństw misyjnych. Na zakończenie Misji będzie składka dla misjonarza. Bardzo prosimy o uczestnictwo w Misjach Parafialnych, pojednanie się ze wszystkimi i liczny udział całymi rodzinami!

W następną niedzielę Nabożeństwo do Matki Bożej Fatimskiej z procesją wokół kościoła i różańcem o godz. 16.00. Zapraszamy wszystkich Parafian i Gości.
Do niesienia figury Matki Bożej Fatimskiej prosimy:
I stacja: Matki z Biedowej,
II stacja: Ojcowie z Bochni,
III stacja: Matki z Bieśnika,
IV stacja: Ojcowie z Bieśnika,
V stacja: Matki z Górzyny.

W następną niedzielę XVIII Dzień Papieski.
Prosimy młodzież VIII klas Szkoły Podstawowej o przeprowadzenie zbiórki do puszek na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Bóg zapłać! W tym tygodniu na poniedziałek prosimy: rodziny od nr 96 do nr 100.

Pogrzeb śp. Karoliny Gaber dzisiaj o godz. 14.00. Polećmy jej duszę Miłosierdziu Bożemu: „Dobry Jezu a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie”…

Dzisiaj 6 października 2019 roku będzie emisja odcinka Pomników Historii poświęconego Szalowej, o godz. 17.00 w TVP Kultura.

Wszystkim Parafianom
i Gościom życzymy różańcowej niedzieli!