XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA
Szalowa – 15 października 2023 r.

Dziś Msze Św. w naszym kościele o godz. 7.00, 9.30, 11.00 i 15.00 z różańcem.
W kaplicy w Bieśniku o godz. 8.30.

Dzisiaj obchodzimy XXIII Dzień Papieski.
Młodzież klas VIII Szkoły Podstawowej przeprowadza zbiórkę do puszek na Fundusz Stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Bóg zapłać!

Codziennie Nabożeństwa Różańcowe o godz. 17.00, a w Bieśniku o godz. 16.00. Zapraszamy do licznego udziału i odmawiania Różańca w rodzinach.

Poniedziałek - św. Jadwigi Śląskiej

Wtorek - św. Ignacego Antiocheńskiego.

Środa - święto św. Łukasza Ewangelisty – patrona Służby Zdrowia.

W środę rozpoczynamy Renowację Nawiedzenie figury Św. Michała Archanioła z Groty Objawień na Gargano.
W tym czasie będą Rekolekcje Parafialne. Bardzo prosimy wszystkich Parafian o uczestnictwo w tych zbawczych przeżyciach!

Piątek - św. Jana Kantego.
Spowiedź Święta od godz. 9.00 – 11.00 i po południu od godz. 14.00 – 17.00.

W sobotę zakończenie rekolekcji i renowacji peregrynacji św. Michała Archanioła.
Na godz. 14.00 zapraszamy wszystkich Parafin na procesję z Różańcem do kaplicy w Bieśniku, poświęcenie figury św. Michała i Mszę Święta z Aktem Zawierzenia Parafii oraz błogosławieństwem Rodzin przez przyczynę św. Michała Archanioła.

W przyszłą niedzielę odpust w naszej Parafii ku czci Św. Jana Kantego, Msze św. będą o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 15.00. W Bieśniku o godz. 14.00. Bardzo prosimy o przygotowanie i udział w procesji obrazów, feretronów i chorągwi, dzieci do sypania kwiatów i dzwonienia, DSM, LSO, Strażaków i Orkiestrę.
Składka będzie przeznaczona na misje z racji ŚDM.

W tym tygodniu na poniedziałek prosimy: rodziny od nr 506 do nr 515.

Wszystkim Parafianom życzymy owocnych rekolekcji!