XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

Szalowa – 12 listopada 2017 r.

1.     Dzisiaj Msze św. w naszym kościele
       o godz. 7.00, 9.30, 11.00 i po południu o 16.00.

·        W kaplicy w Bieśniku o godz. 8.30.

2.     Dzisiaj Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.

3.     Jutro o godz. 16.30 Różaniec Fatimski i Nabożeństwo Fatimskie. Zapraszamy.

4.     Przez cały listopad o godz. 16.30 Różaniec z wypominkami za zmarłych i Msza św.

5.     W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Różaniec o godz. 16.30.

6.     W piątek św. Elżbiety Węgierskiej.

7.     W sobotę bł. Karoliny Kózkówny, święto patronalne Ruchu Czystych Serc. Zapraszamy młodzież z całej Parafii do uczczenia swojej Patronki na godz. 16.30.

8.     W przyszłą niedzielę Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych.

9.     Zakończyliśmy prace remontowe wokół kościoła w tym roku. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy pomagali przy tych pracach a to podziękowanie składam na ręce Pana Zbigniewa Gębarowskiego za wzorowo wykonaną drogę procesyjną. Bóg zapłać!

10.    Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Bóg zapłać! W tym tygodniu na poniedziałek prosimy: Buś nr 81, Abram nr 82, Bureś nr 83, Szura nr 84, Jurkiewicz nr 85.

11.    Rozpoczynamy sezon grzewczy. W czasie zimowym będą otwierane drzwi boczne.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli!